LinkedIn: Top 25 Pisporên Çapemeniya Civakî ku toopandin

girêdan rêber marketing

Jason miller vê dawiyê li ser medyaya civakî hate weşandin ku wî hîs kir ku dema ku afirîneriya wîya herî nû di dawiyê de hate weşandin wî hîs kir. Bê guman ew bi vê pitikê serbilind e! Ew Rêbernameya Kirrûbirrê Sofîstîkî ya LinkedIn fantastîk e 'afirîner, rengîn, û bi şîreta ji pisporên bazirganiyê yên cihêreng, dozên karanîna cûda, û tonek çavkaniyan re pakkirî ye. Heke we ew hîn dakêşandiye - dakêşin û wekî navnîşek kontrolê bikar bînin ka hûn çawa tevna karsaziya xwe li ser LinkedIn-ê dixebitînin!

Ev rêber bi we re di hişê xwe de, bazirganê sofîstîke, hatiye nivîsandin. Amade bibin ku kirrûbirra xweya medyaya civakî derxînin asta pêşîn, li zihniyeta profesyonel bixin û himbêz bikin derfetên mezin ên ku li bendê ne-hişmendiyê zêde bikin, têgihiştinê bandor bikin, rêber hilberînin, û di dawiyê de drav bi LinkedIn re rêve bibin.

EBook-a me ya nû dakêşin û fêr bibin:

  1. Çima karsaziya we hewce dike ku li LinkedIn bazarê bike
  2. Meriv çawa têkevê nav çareseriyên kirrûbirr ên bi hêz ên LinkedIn-ê da ku armancên xwe bimeşîne
  3. Meriv çawa dikare gihîştina xwe fireh bike materyalê karsaziyê bi parvekirina naveroka têkildar û armanckirî digel pisporên cîhanê
  4. Meriv çawa pisporên karsaziyê bi reklamên pêşandanê yên dewlemend û reklamên nivîskî yên pir-hedef digirin mijûl bike
  5. Û gelemperî!

Ez bi tevahî hatim dûr xistin da ku fêr bibim ku ez di nav rêberên din ên pîşesaziyê de navnîşkirî me ku ez pir jê re heyran û rêzdar im! Li vir navnîş heye:

  1. Jay Baer - Axaftvan, Nivîskar, antêwirmendê bi tevnvîs Vqna û Veguhêzin. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - Gerînendeyê Pîr, Kirrûbirra Gloverî li SAP, Serok û Hev-Damezrêner
    ya Business2Community bi tevnvîs B2B Kirrûbirra Insider. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Derhênerê Koma Medya û Tevlêbûn li WCG, Pargîdaniyek W2O bi tevnvîs Britopian. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - antêwirmend, Axaftvan, Blogger. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - VP ya Kirrûbirrê li Infinigraph, Nivîskar, Axaftvan. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, Damezrêner û CEO yê Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Columnist. Twitter: @heidicohen Linkedin.
  8. Steven Farnsworth - Stratejîstê Dîjîtal ê Sereke li Jolt, Kirrûbirra Dîjîtal, Nivîskar, Axaftvan. Twitter: @steveology Linkedin.
  9. Barry Feldman - Xwedî li Feldman Creative, Axaftvan. Twitter: @FeldmanCreative Linkedin.
  10. Ann Handley - Seroka Naverokê li Prof., Nivîskar. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - Serokê Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - CEO ya DK New Media, Berpirsê Serekî Kirrûbirrê li CircuPress, Nivîskar. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - CEO ya Civakî Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - CEO li Lêkolînerê Medyaya Civakî, Nivîskarê Dîjîtal, SME Axaftvan. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - CEO Likeable Local, Nivîskar, Axaftvan. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - Damezrênerê Adêwirmendê Wired, Axaftvan. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Stratejîstê Kirrûbirrê, Axaftvan, Nûser. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason miller - Rêveberê Sr., Kirrûbirra Naverok, Çareseriyên Kirrûbirra LinkedIn. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, CEO li TopRank Kirrûbirra Serhêl, Nivîskar, Axaftvan @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - Damezrîner li Enstîtuya Saziya Çandî, Nivîskar, Axaftvan. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - Pispor, Nûser LinkedIn. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Nivîskar, Axaftvan. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Gerînendeyê Kirrûbirra Global Sr. li LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - Damezrênerê Examiner Media Sosyal, Nivîskar. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - VP ya Kirrûbirrê li Karûbarên Kelly, Nivîskar, Axaftvan. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Comments

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    Di gotara jorîn de wekî ku we behsa hin pêşgotinên di derheqê kirrûbirra medyaya civakî de kiriye; ji ber wan sedeman ez ê bê guman eBook-a we dakêşim! Tiştek din jî we bi rastî lîsteya mirovan a ecibandî şandiye.

Hûn çi difikirin?

Ev malpera Akismet bikar tîne ku ji bo kêmkirina spam. Zêdetir agahdariya danûstandinên we çawa pêvajoy kirin.